SİZİN İÇİN İYİ SONUÇLAR ELDE EDİYORUZ

HAKKIMIZDA

Napoli Shkolnik PLLC ‘de müvekkillerimizin yasal sorunlarının ne kadar önemli olduğunu anlıyor ve hak ettikleri adaleti elde etmeleri için mücadele ediyoruz. Ülke çapında faaliyet gösteren bir hukuk firması olarak, zor zamanlarınızda sizi ve ailenizi desteklemek için göreve hazırız. Bedensel zarar, motorlu taşıt kazaları, işçi tazminatı, ilaç davaları (kötü ilaçlar), ürün sorumluluğu (kötü ürünler), tıbbi uygulama hatası, mezotelyoma tazminat talepleri ve toplu davalarda uzman avukatlarımızla yılların yasal deneyime sahibiz. Müvekkillerimiz adına sayısız, milyonlarca dolarlık mahkeme kararı ve anlaşma elde eden yetenekli ve tecrübeli bedensel zarar avukatlarımız,  başarısı kanıtlanmış bir sicile sahiptir.

Tıbbi uygulama hatası, çevre ile konular, havacılık kazaları, mezotelyoma ve medeni haklar gibi birçok farklı alanda zorlu davalar, tahkim ve arabuluculuk yoluyla mağdurları ülke çapında temsil ediyoruz. Buna ilaveten sakatlanmış ve engelli işçiler için FELA Kazaları ve Sosyal Güvenlik Engellilik Sigortası (SSDI) başvuruları ile ilgili davalara bakıyor ve 11 Eylül 2001’de ABD’ye yönelik Dünya Ticaret Merkezi saldırısı sırasında mağdur olmuş kişilere, 11 Eylül Mağdurları Tazminatı Fonundan tazminat ve tıbbi bakım taleplerini karşılayabilmeleri için yardımcı oluyoruz.

Napoli Shkolnik PLLC, merkezi New York’ta olan ve New Jersey, Long Island, Kaliforniya, Delaware, Florida, Texas ve Illinois’da ek ofisleri bulunan bir hukuk şirketidir. 30 yılı aşkın tecrübemiz ve müvekkillerimiz adına 3 Milyar Dolardan fazla para sağlayan mahkeme kararları ve anlaşmalarla yetenekli avukatlarımızın haklı başarıları Super Lawyers®, America’s Elite Trial Lawyers®, Multi-Million Dolar Advocates Forum ve Lawyers of Distinction gibi ülkenin en prestijli yayınları tarafından tanınmıştır.  Size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi için, hemen bugün bizimle iletişime geçin.

Napoli Shkolnik’in avukatları, müvekkilleri için sağladıkları milyonlarca dolarlık mahkeme kararı ve anlaşmalarla “Top 100 Trial Lawyers (En Başarılı 100 avukat)” ve “Top 40 Under 40 (40 Yaş Altı En Başarılı 40 Avukat)”- National Trial Lawyers gibi en prestijli birçok yayın kanalıyla tanınmış ve sadece özel davet ile girilebilen Multi-Million Dollar Advocates Forum’a girme başarısını göstermiştir. Fortune Dergisi bizi “Amerika’nın En İyi Avukatları (America’s Premier Lawyers)” olarak tanıdı, firmamız 2012-2016 Legal 500 U.S. Edition’a dahil edildi ve LawDragon’da 500 Lider Avukat baskısında yerimizi aldık.

Ödüller

Oguz Ozdemir

1-844-257-6102

Name*
Consent*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Ciddi ve beklenmeyen bir bedensel zarara uğrama durumu, yıkıcı bir darbedir. Neyse ki, Napoli Shkolnik, PLLC New York ofisindeki deneyimli bedensel zarar avukatları, senenin her günü, 24 saat yardıma hazırdır. İki temel amaç doğrultusunda sizleri başarıyla temsil ederiz:

Birincisi, ihmalkâr kişilerin hatalarından sorumlu olduklarına dair net bir mesaj veririz; herkes hata yapabilir fakat kişilerin yaptıkları hataların sonuçlarıyla yüzleşmeleri gereklidir. İkincisi, New York bedensel zarar avukatlarımız hak ettiğiniz tazminatı elde etmeniz için savaşırlar. Bu tazminatla çoğunlukla tıbbi faturalar gibi finansal zararlarınız bunun yanı sıra duygusal sıkıntı gibi finansal olmayan zararlarınız da karşılanır.

HİZMET VERDİĞİMİZ BEDENSEL ZARAR ALANLARI

Genellemek gerekirse, ihmal, makul bir özenle yapılması gereken şeylerin dikkatsizce yapılması halinde bir başka kişiye zarar vermesi ile sonuçlanan eylem veya eylemsizlik durumudur. ABD’de her gün binlerce ciddi yaralanma meydana geliyor. Bunların çoğu başka bir tarafın (kişinin) doğrudan sorumsuz ve ihmalkâr eylemlerinin sonucu ortaya çıkanı aslında tamamen önlenebilir olan bedeni zararlardır.

Yaralanmalarınız ya da bedeni zarar görmeniz durumunda, olanı hiç bir kuvvet silemez ancak bir New York bedensel zarar avukatı tutarak, kusurlu tarafa karşı kişisel bir bedensel zarar tazminat davası açma hakkınız vardır.

Bedensel zarar yasası, başkaları yüzünden zarar gören mağdur ve ailelerin ihtiyaç duydukları ve hak ettikleri tazminatı alabilmeleri için vardır. Çok çeşitli bedensel zarar vakası vardır ve Bronx ’da hizmetinizde olan deneyimli kişi bedensel zarar avukatlarımız birçok farklı türde davayı ele almaya hazırdır.

İLAÇ KAYNAKLI BEDENSEL ZARAR

Kar etmeyi insan sağlığından önemli gören bazı şirketler, aslında en kötü tıbbi hatalı uygulama suçunu işlerler. Çoğu zaman mümkün olduğunca çok sayıda tıbbi cihaz veya yeni ilaç satma gayreti içinde olan şirketler, ürünleri hakkında önemli yan etkiler riski gibi olumsuz bilgileri hasıraltı ederler. Bu tür davalarda son derece bilgili ve tecrübeli olan New York bedensel zarar avukatlarımız yüksek enerjileri, hırslı ve mücadeleci tutumları ile davalarınızda yanınızda olmasını isteyeceğiniz kişilerdir.

İŞÇİ TAZMİNATI

New York’taki bedensel zarar avukatlarımız, kayma ve düşme gibi ani bir travma yaralanması ya da işitme kaybı gibi uzun süreli bir mesleki hastalığa maruz kalmış çalışanların kusur aramayan sigorta kapsamında sigortadan para almalarına yardımcı olabilir. Bu para, kapsamlı tıbbi bakımın yanı sıra, kaybedilen maaşları da karşılar. Çoğu durumda, işçilerin tazminat yardımları, sakat kalma tarihine kadar geriye dönük olarak geçerlidir ve önceden var olan rahatsızlıkları kapsam dışı bırakmaz.

Man holding frayed wire next to car engine

ÜRÜN SORUMLULUĞU

Daha iyi bir tasarım ve olabildiğince çok satış çabası içinde olan birçok üretici, tasarım aşamasındaki ciddi kusurları veya üretim sürecinde oluşan hataları göz ardı eder. Bunun sonucunda tehlikeli ürünler masum insanlara sunulur ve yaralanan tüketiciler, New York kişisel yaralanma avukatları sayesinde çoğu zaman hem telafi edici hem de cezai zarar kapsamında ödeme

ASBESTE MARUZ KALMA

İnşaat alanlarında ya da yakınında çalışan kişiler, asbest liflerine maruz kaldıktan yıllarca sonra ortaya çıkabilen mezotelyoma ve asbestoz gibi bir dizi ciddi hastalığa yakalanma risk altındadırlar. Bu zaman zarfında hasar çok ciddi boyuta gelmiş olacağından asbest davası avukatlarının, mağdurların hayatlarını sürdürebilmek amacıyla ihtiyaç duydukları tazminat için çok fazla zorlu mücadele etmeleri gerekir.

TIBBİ UYGULAMA HATASI

Günümüzde doktorlar çok sayıda hastaya baktıkları için, hasta bakımı ile ilgili ayrıntıları sık sık göz ardı ederler ve bu kasıtsız ihmaller bazen ciddi bedensel zarara neden olur. Örneğin, doktorlar sıklıkla bazı hastalıkları yanlış teşhis ederek hastalarının daha fazla acı çekmesine neden olur. Dahası, rutin cerrahi ihmaller, felakete ve yaşam değiştiren tıbbi hatalara yol açabilir. New York’taki tecrübeli tıbbi hatalı uygulama avukatlarımız, bu davalarda mağdurların güçlü sesidir.

car crash accident on street, damaged automobiles after collision

OTOMOBİL KAZALARI

Long Island’daki araba kazası avukatları, büyük ticari tırlar, motosiklet, yaya, bisikletliler ve diğer motorlu taşıtlar ile çarpışmalar da dahil olmak üzere bir dizi otomobil kazası vakası ele alır. Güvenilir otomobil kaza avukatlarınız olarak, trafik kazası mağdurları için maksimum tazminat sağlamak için mücadele ediyoruz.

ŞİDDETLİ BEDENSEL ZARAR

Büyük yanıklar, travmatik beyin ve omurilik hasarı en ciddi bedensel zarar vakaları arasındadır. Çoğu zaman bu durumlar mağdurların ve sevdiklerinin hayatlarını değiştirir ve neredeyse her zaman kalıcıdır. Bu bedensel zararın bir düşme veya ciddi bir araba kazası sonucu oluşup oluşmadığına bakmaksızın, New York’taki kişisel yaralanma avukatlarımız mağdurların yanındadır.

İNŞAAT KAZALARI

Bir inşaat alanında çalışken, ziyaret ederken ya da sadece önünden geçerken, düşme, ekipman arızası, kopup düşen nesneler ya da diğer olaylardan kaynaklanan ciddi yaralanmalar yaşayabilirsiniz. Queens’teki tecrübeli bedensel zarar avukatlarımız, finansal ve finansal olmayan kayıpları telafi edebilmeniz için ihmal davası veya işçi tazminatı davası da dahil olmak üzere tüm yasal seçenekleri size sunacaklardır.

KÖPEK ISIRMALARI

Gerçek şu ki, her ne kadar evcilleştirilseler de, , köpekler hâlâ içgüdüyle hareket eden hayvanlardır ve bir köpeğin herhangi bir zamanda herhangi bir kişiye saldırması ihtimali hep vardır. Bir köpek tarafından ısırılma veya saldırıya uğrama durumunda köpeğin sahibinin uğranılan zarar için yasal olarak maddi tazminat ödemesi gerekebilir. Napoli Shkolnik PLLC ‘deki köpek ısırma kazası avukatları çeşitli yasal teorilere dayandırarak tazminat talebinde bulunabilir.

HUZUREVİ İSTİSMARLARI

New York’ta ve ABD genelinde bakım evlerinde yaşayanlar ve hastalar saygı ve onurla muamele görmeyi hak ederler, bu yüzden uzun süreli bakım tesisleri, sakinlerine özenli bir bakım hizmeti sunmalıdır. Uygun tıbbi bakım, doğru beslenme ve hijyen, özenli personel hizmeti ve tıbbi ya da diğer acil durumlara hızlı müdahale huzurevlerinin yerine getirmesi gereken görevlerdir. New York’taki bedensel zarar hukuk büromuz, bakım evleri ve yardımlı yaşam tesislerinde fiziksel istismar, cinsel istismar, duygusal istismar, yetersiz beslenme ve ihmal ile ilgili davaları düzenli olarak üstlenmektedir.

Our Locations

Please Contact Us for an In-Person Appointment